Dziewięć trików na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA dowiodły, że kontakt fizyczny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Solarium też daje takie efekty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim problemem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, erekcja
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie zwiększa napływ krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. W związku z tym warto włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, że już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania viagra