Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zwykle jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe metody leczenia kilku z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych parę przypadłości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz viagra bez recepty z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.