Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu kamagra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać widzialną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest zazwyczaj wyczerpany. Musi odpocząć. Tym samym niezmiernie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niesłychanie ważny.