African Mango 900 – Jeżeli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to czysty suplement diety widoczny w budów tabletek. Efekt ten zarządzany stanowi dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i czekają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Podstawowym składnikiem towaru jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał marka w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, będących na końca udokumentowanie jego skuteczności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest potężnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą postać w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Składnik ten jeszcze działa korzystnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO wydobywają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do otrzymania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najkorzystniejszego wyniku należy przyjmować tabletki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (okresowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać koniecznej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

BreastFast