Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie istniała w szerocy zaspokojona? Kobiety potrzebują sporo czasu, by odczuć pełną zabawę z stosunku i doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż toż nie problem, to jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co przeważnie, ona widać w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sposobem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten drugi czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał nadzieję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminax

Femmaks