Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany jest na ból stawów.

Posiada postać pigułek. Preparat ten pomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także jest życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na zysk codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przesuwania się plus jest zalecany osobom, jakie posiadają niemało ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok wzrastania i muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz ciągle prowadzi im ból, uprawiają sport a co za tym idzie ich boje są nadmiernie obciążone i potrzebują regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 kryją się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 daje się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno kończyć się tak, jak zalecił specjalista czy razem z wieściami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w toku dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane znaczną częścią wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z zasadą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszystek składnik suplementu. Flexin 500 należy gromadzić w tle ważnym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do użytkowania w czasu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być przydatne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin 500

flexin 500

Goji-Berry 500