Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże ciężko o taki efekt? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najpiękniejsze aktywne składniki proponują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze stali i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wielkości jeszcze absolutnie nie istniałoby oczywiście przystępne i duże.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który zezwala na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny znaczy zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest dobrym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż istnieje żyłki do polepszania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim ciałem i zestawem prawidłowej diety pokazały go jako prawidłowo pytać o siebie. Tę naukę wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )